اجرای طرح ” اطعام مهدوی” با توزیع ۴۰ هزار پُرس غذای گرم بین مددجویان ملایر

خبرگزاری ایسنا

علی خراسانی در گفت‌وگو با ایسنا؛ افزود: از این تعداد ۳۴ هزار پُرس غذای گرم توسط مراکز نیکوکاری و شش هزار پُرس غذای گرم توسط  کمیته امداد تهیه و توزیع می شود.

وی با تأکید بر اینکه تمام مراکز اطعام مهدوی رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده‌اند، اظهارکرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، کمک به هموطنان آسیب‌دیده از این ویروس منحوس مورد تأکید کمیته امداد است و به همین منظور از هموطنان نیکوکار دعوت می‌کنیم پرشورتر از سال گذشته در طرح ” اطعام مهدوی و افطاری ساده” مشارکت کنند.

خراسانی با بیان اینکه همچنین سه هزار و ۵۰۰ سبد کالا، شامل دو هزار عدد سبد کالا توسط مراکز نیکوکاری و هزار و ۵۰۰ عدد سبد کالا توسط کمیته امداد تهیه شده است، اظهارکرد: این سبدهای کالا به نیت محرومیت زدایی و کمک به اقشار نیازمند، بین جامعه هدف توزیع می شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر با بیان اینکه در حال حاضر تعداد دو هزار و ۶۵۰ نفر ایتام و محسنین، تحت حمایت امداد ملایر هستند که نیاز به حمایت خیرین و نیکوکاران دارند، خاطرنشان کرد: شماره کارت اطعام مهدوی  (۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۲۸۴۳۳) برای کمک و یا کد دستوری #۰۸۱۴*۸۸۷۷* در اختیار مردم نوع دوست ملایر است.

اجرای طرح ” اطعام مهدوی” با توزیع ۴۰ هزار پُرس غذای گرم بین مددجویان ملایر