اعتراض خلیج فارس ماهشهر به تصمیم سازمان لیگ؛ برای جام حذفی در آبادان بازی نمی‌کنیم!

خبرگزاری ایسنا

محمدرضا شریفی مدیر رسانه تیم خلیج فارس ماهشهر در گفت و گو با ایبسنا، اظهارکرد: ظهر رو گذشته با تلاش فرماندار ماهشهر و نماینده شهر در مجلس شورای اسلامی و همچنین هیات فوتبال ماهشهر و اداره ورزش و جوانان شهرستان داشتند، توانستیم تاییدیه ورزشگاه را از ناظر بازی که از تهران به ماهشهر آمده بود برای بازی روز شنبه مقابل مس رفسنجان در جام حذفی بگیریم.

وی بیان کرد: به هر حال ساعت ۱۳ روز گذشته به ما اعلام شد که ورزشگاه ماهشهر برای این بارزی مورد تایید بوده و شرایط برای بازی ۲۰ فروردین ماه مهیا است اما سه ساعت بعد نامه ای به باشگاه ارسال شد که ورزشگاه مورد تایید نیست و فاقد شرایط میزبانی است و از ما خواسته شده بود که ورزشگاه جایگزین را معرفی کنیم.

مدیر رسانه تیم خلیج فارس ماهشهر گفت: بعد از این نامه نیز نامه دیگری  به باشگاه رسید که تاریخ نامه نشان می داد قبل از نامه ارسال شده و مربوط به عدم تایید ورزشگاه و تعیین ورزشگاه جایگزین است که در این نامه قید شده بود که ورزشگاه نفت آبادان را به عنوان ورزشگاه میزبان معرفی کنید و داستان عجیب این جا است که چرا قبل از این که نامه ای به ما داده شود که ورزشگاه میزبان را تعیین کنید چنین نامه ای را ارسال می کنند در حالی که حق باشگاه خلیج فارس ماهشهر است که ورزشگاه میزبانی اش را انتخاب کند.

وی با گله مندی از عملکرد سازمان لیگ در این موضوع، افزود: این نحوه عمل خارج از مقررات است و قانون می گوید باشگاه خلیج فارس ماهشهر باید ورزشگاه میزبان را تعیین کند و ورزشگاه مدنظر ما هم ورزشگاه شماره یک نفت امیدیه است. آیا چون ما در یک شهر محروم و تیم لیگ دویی هستیم و قرار است مقابل تیم متمول مس رفسنجان بازی کنیم، باید چنین تصمیمی را بگیرند و در واقع حق را به تیم مس رفسنجان بدهند؟

شریفی عنوان کرد: ما به گفته مدیرعامل باشگاه به هیچ عنوان در آبادان بازی نمی کنیم و این را هم سازمان لیگ اعلام کرده ایم. ورزشگاه پیشنهادی ما ورزشگاه شماره یک امیدیه است و در جایی غیر از ورزشگاه نیز مقابل مس رفسنجان بازی نمی کنیم.

اعتراض خلیج فارس ماهشهر به تصمیم سازمان لیگ؛ برای جام حذفی در آبادان بازی نمی‌کنیم!