مردمی‌سازی لازمه گام دوم انقلاب است

خبرگزاری ایسنا

ابراهیم نورمحمدی در نشست هم‌اندیشی معاونان اجتماعی دستگاه‌های اجرایی و نهادهای استان گیلان، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص لزوم اتحاد مجموعه‌های مردمی اظهار کرد: امروز حل مشکلات کشور در حوزه ‌های مختلف نیازمند اتحاد و اخوت مجموعه‌های مردمی است.

وی مسئله شناسی را اولین گام برای حل مشکلات دانست و ابراز کرد: به طور مثال ۱۰ سال پیش در بازار نوشت افزار، تنها یک درصد سهم نوشت افزار ایرانی – اسلامی بود اما ما تمرکز را روی این مسئله گذاشتیم و بعد از یک دهه به این نتیجه رسیدیم که در حال حاضر ۱۱ درصد از بازار نوشت افزار را محصولات ایرانی – اسلامی تشکیل می‌دهد.

مسئول قرارگاه تحول اجتماعی کشور با تاکید بر اینکه با وجود تمامی موانع و مشکلات، انقلاب اسلامی با قدرت به سمت قله در حال حرکت است خاطرنشان کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی، بررسی آسیب‌های اجتماعی و حرکت در مسیر حل این معضلات از تاکیدات مهم مقام معظم رهبری است که شخص ایشان بر آن نظارت دارند.

نورمحمدی با بیان اینکه امروز میدان باید برای فعالیت عموم مجموعه‌های مردمی در راستای حل مشکلات و معضلات فراهم و آماده باشد گفت: در گام دوم انقلاب، بنا به فرموده مقام معظم رهبری در یکم خرداد سال ۱۳۹۸، حل معضلات و مشکلات کار حلقه‌های میانی مردمی است.

وی مردمی ‌سازی را لازمه گام دوم انقلاب دانست و افزود: مردمی سازی یعنی افزایش جمع‌های مردمی که برای حل مشکلات و معضلات با یکدیگر همراه و همدل هستند.

مسئول قرارگاه تحول اجتماعی کشور، اخلاص عمل را لازمه موفقیت مجموعه های مردمی دانست و اظهار کرد: یکی از دلایل موفقیت سرود «سلام فرمانده» که توسط جوانان گیلان تهیه شده و امروز در ایران و حتی جهان در حال فراگیری است، همین اخلاص در عمل است.

نورمحمدی با بیان اینکه امروز در سراسر جهان دولت‌ها به تنهایی امکان فعالیت ندارند تصریح کرد: راهکار این امر این است که دولت ها به توان مردم برسند.

مردمی‌سازی لازمه گام دوم انقلاب است