پیام تسلیت مدیرعامل سابق صدا و سیما بابت درگذشت نادر طالب‌زاده

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، عبدالعلی علی‌عسگری مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس که پیش از این مدیرعامل سازمان صدا و سیما بود، در پیامی در سوگ نادر طالب‌زاده، این ضایعه دردناک را به جامعه رسانه‌ای و فرهنگی کشور تسلیت گفت.

در پیام علی‌عسگری آمده است:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

جبهه فرهنگـی و رسـانه‌ای انقلاب و مقاومـت، در سوگ یکی از چهره‌های مردمی و دلسوز نشست. بدون شک هجران ناباورانه «زنده یاد نـادر طالـب زاده» تهیه‌کننده، مستندساز، کارگردان، نویسنده و پژوهشگر شهیر و انقلابی -که به حرکت رسانه‌ای جبهه مقاومت در رقابت‌های سهمگین رسانه‌ای دنیای امروز معنای دیگر بخشید- غمی جانکاه و  فراموش ناشدنی است.

تلاش‌های مجاهدانه و خستگی‌ناپذیر این چهره خوشنام و خدوم عرصه فرهنگ و رسانه در جهاد تبیین و نشر ارزش‌ها و آرمان‌های والای اسلام و انقلاب محدود به مرزهای جغرافیایی ایران نبود و نام نیک و سبک و مکتب متفاوتش، بیت الغزل همه‌ی پیکارهای رسانه‌ای جبهه مقاومت است.

این چهره فعال و با دغدغه، علاوه بر تهیه مستندهای فاخر و تشکیل گروه‌های اندیشه ورز، با تربیت نیروهای جوان، متعهد و انقلابی خدمت شایانی به نظام و انقلاب کرد و هیچگاه خدمات صادقانه و ماندگارش از اذهان پاک نخواهد شد.

اینجانب این ضایعه اسفناک را به جامعه رسانه‌ای و فرهنگی کشور، جبهه فرهنگی انقلاب،  دوستداران »زنده یاد طالب زاده» و بازماندگان معزز تسلیت عرض می‌نمایم و برای آن عزیز سفر کرده، غفران واسعه الهی مسئلت می‌کنم.


پیام تسلیت مدیرعامل سابق صدا و سیما بابت درگذشت نادر طالب‌زاده