عملیات «بئر السبع» نشانگر وحدت فلسطینیان بر سر گزینه «مقاومت» بود

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «واصف عریقات» تحلیلگر مسائل نظامی فلسطین به عملیات استشهادی در «بئر السبع» واکنش نشان داد. وی گفت: عملیات بئر السبع شجاعانه و دلیلی بر وحدت فلسطینیان بر سَر گزینه مقاومت بود.

بر اساس این گزارش، وی گفت: این عملیات شجاعانه و کاملاً برنامه‌ریزی شده بود، چرا که در یک منطقه کاملاً امنیتی از نظر صهیونیست‌ها به وقوع پیوست. این عملیات بی‌نظیر پاسخی به جنایات دشمن صهیونیستی علیه فلسطینیان بود و اشغالگران را کاملاً غافلگیر کرد و سرویس‌های امنیتی دشمن نتوانستند وقوع آن را پیش‌بینی کنند.

این تحلیلگر فلسطینی بیان کرد که اجرای این عملیات ثابت کرد که تجاوزات و اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین با چنین عملیات‌هایی پاسخ داده می‌شود و اجرای عملیات در این بازه زمانی، پیام‌های زیادی دارد.

عریقات گفت: این عملیات ثابت کرد که مقاومت ملت فلسطین به ویژه در سرزمین‌های اشغالی ۱۹۴۸ یا ۱۹۶۷ و حتی خارج از فلسطین، لحظه‌ای متوقف نمی‌شود و فلسطینیان متحد و یکپارچه هستند. رژیم صهیونیستی مجازات‌ها و اعمال فشارها بر ساکنان اراضی اشغالی ۱۹۴۸ به ویژه النقب را تشدید خواهد کرد.

عملیات «بئر السبع» نشانگر وحدت فلسطینیان بر سر گزینه «مقاومت» بود