پیام تسلیت رئیس‌جمهور در پی درگذشت مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های خوزستان

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور طی پیامی درگذشت حجت الاسلام شفیعی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان خوزستان را تسلیت گفت.

آیت الله رئیسی در این پیام ضمن تسلیت درگذشت فرزند آیت‌الله سیدعلی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و رضوان الهی و همجواری با برادر شهیدش را مسالت کرد.

محمد مخبر معاون اول رییس جمهور نیز در پیام جداگانه‌ای به آیت‌الله حاج سیدعلی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری درگذشت فرزند وی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محسن شفیعی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

حضرت آیت‌الله حاج سیدعلی شفیعی

نماینده محترم مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری

درگذشت جانگداز فرزند فرهیخته، دانشمند و خدمتگزارتان حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محسن شفیعی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان را به محضر حضرتعالی، مردم شریف و حوزه های علمیه و دانشگاهیان استان خوزستان تسلیت عرض می نمایم.

از خداوند متعال برای این چهره برجسته دینی و علمی، غفران و رحمت واسعه الهی و همنشینی با برادر شهیدش و برای جنابعالی و سایر بازماندگان آن مرحوم صبر و اجر مسألت دارم.


https://dailybulletin.ir/19/03/2022/%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%b3%d9%84%db%8c%d8%aa-%d8%b1%d8%a6%db%8c%d8%b3%d8%ac%d9%85%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d9%be%db%8c-%d8%af%d8%b1%da%af%d8%b0%d8%b4%d8%aa-%d9%85%d8%b3/