سردار قاآنی شهادت سفیر ایران در یمن را تبریک و تسلیت گفت

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی سپاه قدس، در پیام سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی به خانواده سفیر جمهوری اسلامی ایران در یمن آمده است: شهادت سردار سرافراز و جانباز دفاع مقدّس و سفیر انقلابی حاج حسن ایرلو (رضوان‌الله‌علیه)، همه ما را متأثر و اندوهگین کرد. آن مجاهد سرافراز و مهاجر فی سبیل‌اللّه تمام عمر با برکت، خویش را وقف خدمت به انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جبهه مقاومت کرد.

فرمانده نیروی قدس سپاه افزود: خدمات پر افتخار ایشان در طول سال‌های گذشته برگ زرّینی در تاریخ انقلاب اسلامی بوده و به خصوص در سال‌های اخیر که به عنوان سفیر و خدمتگذار در خدمت مردم مظلوم و مجاهد یمن بود و تلاش‌های زیادی در کاهش درد و آلام مردم ستمدیده و زجر کشیده آن دیار و جبهه مقاومت داشت که صحنه‌های به یادماندنی در ارتباط با مردم مظلوم یمن و ارائه خدمات به آنها از خویش باقی گذاشته است.

سردار قاآنی در پیام خود آورده است: شهادت آرزوی دیرینه این شهید بزرگ بود و سرانجام در این مسیر الهی به دوستان و برادران شهیدش پیوست.

وی خاطرنشان کرد: شهادت این اسوه تقوی و مجاهد را به مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، خدمت خانواده محترم و اُمّت شهیدپرور ایران اسلامی، اُمّت اسلام و همه آزادی خواهان جهان، وزارت امور خارجه و دستگاه دیپلماسی کشور تبریک و تسلیت عرض می‌نماییم و از خداوند متعال رحمت و رضوان الهی برای شهید و صبر و اجر جزیل برای خانواده محترم طلب می‌کنیم.

به گزارش ایرنا، سخنگوی وزارت امور خارجه ساعاتی پیش از شهادت سفیر جمهوری اسلامی ایران نزد دولت نجات ملی یمن بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.

سردار قاآنی شهادت سفیر ایران در یمن را تبریک و تسلیت گفت