امیر سرتیپ واحدی به کارکنان ارامنه: شما فرزندان پرافتخار ایران هستید

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ خلبان حمید واحدی در دیدار با کارکنان وظیفه ارامنه، ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت مسیح و آغاز سال نو میلادی گفت: شما سربازان عزیز، جوانان متعهد و انقلابی عضو موثر و نقش‌آفرین در کشور عزیزمان ایران هستید و آینده کشور در دستان توانمند شما جوانان باانگیزه است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و ادیان توحیدی، با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس، جوانان ارامنه همچون سایر ادیان الهی برای دفاع از خاک و ناموس راهی جبهه‌های حق علیه باطل شدند، دلاورانه جنگیدند و شربت شیرین شهادت را نوشیدند، تاکید کرد: این، مُهر افتخاری بر پیشانی ادیان الهی است که همچون لاله در خون غلتیدند تا ثابت کنند ایران خاک و وطن آنها است و هیچ بیگانه‌ای نمی‌تواند ذره‌ای از این خاک و آب را از آنها بگیرد.

واحدی عنوان کرد: این کشور خاک شما و شما جزوی از تاریخ پُرافتخار ایران هستید. شما سربازان ارامنه همچون برادران و فرزندان خونی برای ما هستید.

امروز اتحاد و برادری ادیان توحیدی در ایران برقرار است

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هم با تبریک سال جدید میلادی گفت: آنچه مسلم است، امروز اتحاد و برادری ادیان توحیدی در ایران برقرار است. این مقوله مهم خاری در چشم دشمنان انقلاب اسلامی و ولایت است که همواره به دنبال توطئه‌چینی و کاشت بذر نفاق هستند.

رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: صراط مستقیم همان راه خدا، پیامبران و راه حق است که تمامی ائمه بر آن تاکید کرده‌اند و هر پیامبری که برای گسترش عدل و داد برگزیده شده، پیامبران پیشین خود را به هیچ وجه نفی نکرده چراکه راه و هدف تمامی پیامبران عبودیت و صراط مستقیم بوده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی تاکید کرد: حضرت عیسی(ع) دو چیز را مهم‌ترین راه رسیدن به سعادت و خوشبختی بیان کرده است که یکی یکتاپرستی و دومی عبودیت و بندگی است؛ بنابراین در رسیدن به این دو هدف، دو راه کاملا متفاوت وجود دارد که یکی صراط مستقیم، همان راه خدا، پیامبران و راه حق است و دیگری بیراهه که راه شیطان، نیاکان و هوای نفس است.

وی خطاب به سربازان خاطرنشان کرد: شما سربازان عزیز ارامنه همچون برادران و فرزندان ما هستید و سیره برادری و عقد اخوت در بین ما امری ناگسستنی است.

امیر سرتیپ واحدی به کارکنان ارامنه: شما فرزندان پرافتخار ایران هستید