نیروی هوایی ارتش به هر تهدیدی جواب دندان‌شکن خواهد داد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ خلبان مهدی هادیان در جمع فرماندهان، روسا و مدیران عالی گفت: مدیران و مسئولان شایسته، توانمند و متعهد، زمینه‌ساز رشد و پیشرفت سازمان و تاثیر مستقیمی در ارتقا توان زیر مجموعه دارد.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نیاز امروز ما علاوه بر تخصص و تعهد، مدیرانی با بینش جهادی و نگاهی ارزشی است، اظهار داشت: باید توجه داشت که مدیریت تنها یک مسئولیت نیست بلکه فراتر از هر پست و مقام است و نگاه یک مدیر باید نگاهی ارزشی، جهادی و در راستای رشد مجموعه باشد.

هادیانی تاکید کرد: امروز اگر بخواهیم نگاهی به تاریخ انقلاب و روند پیروزی آن بیندازیم، نقش مدیران ارزشی، متفکر و دانشمند، کاملا در پیروزی انقلاب اسلامی مشهود است. برگزاری دوره‌های توانمندسازی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های نیروی هوایی ارتش برای عمل به منویات فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) مبنی بر ایجاد نیرویی دانشمند و در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که به حول قوه الهی تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا این دوره‌ها ثمربخش و نهادینه شود.

وی با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش در طول ۴۳ سال اخیر در تحریم کامل کشورهای قدرت‌طلب قرار داشته است، عنوان کرد: جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش غُرش‌کنان در آسمان ایران در حال صیانت از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و تا امروز ماموریت‌های محوله را به بهترین شکل به انجام رسانده‌اند که نشان از توانمندی داخلی و نیروی انسانی کارآمد و شایسته است.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: نیروی هوایی ارتش در همه حال و در هر شرایطی پشتیبان ولایت و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و همواره آماده دفاع از کشور است و به هر تهدیدی جواب دندان‌شکن خواهد داد.

نیروی هوایی ارتش به هر تهدیدی جواب دندان‌شکن خواهد داد