«اکسپو دوبی» چقدر بازدید داشت؟

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا و به نقل از نشنال، مجموع بازدیدها از نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دوبی در کمتر از ۱۰ روز به پایان این نمایشگاه عظیم به نزدیک ۲۱ میلیون بازدید رسید.

این نمایشگاه جهانی در آخر هفته اخیر حدود ۱.۸ میلیون بازدید را به ثبت رساند تا رکورد بیشترین بازدید از این نمایشگاه در بازه زمانی یک‌هفته‌ای شکسته شود.

شماری از برنامه‌ها در هفته اخیر به افزایش آمار بازدید کمک کرده است با این حال هنوز برنامه‌های جدیدی در روزهای آینده به اجرا گذاشته خواهند شد.

روز شنبه آمار بازدید از اکسپو دوبی ۲۰,۸۱۹,۱۵۵ و آمار بازدید مجازی ۱۹۷ میلیون اعلام شد. مسوولان برگزارکننده این نمایشگاه شش‌ماهه، پیش از آغاز نمایشگاه، بازدید ۲۵ میلیونی را در نظر گرفته بودند.

معاون ارتباطات اکسپو دوبی ۲۰۲۰ معتقد است دستیابی به چنین آمار بازدیدی با توجه به همه‌گیری کرونا یک دستاورد ارزشمند است.

برگزاری کنسرت‌های محبوب و بازدید افرد سرشناس همچون شاهزاده ویلیام بریتانیا، کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و نواک جوکوویچ نیز به افزایش تمایل مردم به بازدید از این نمایشگاه در چند ماه اخیر کمک کرده است.

همچون سایر اکسپوها، آمار بازدید از این نمایشگاه نیز در نیمه دوم برگزاری این رویداد افزایش یافته است. مسوولان اکسپو دوبی انتظار دارند آمار بازدید در روزهای پایانی با افزایش همراه شود.

https://dailybulletin.ir/23/03/2022/%d8%a7%da%a9%d8%b3%d9%be%d9%88-%d8%af%d9%88%d8%a8%db%8c-%da%86%d9%82%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%9f/