گردشگری شبانه امکان تاریخی با استقبال روبه رو می‌شود

خبرگزاری ایرنا :

به‌گزارش ایرنا از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، علی اصغر شالبافیان، در این بازدید در جریان فعالیت‌ها و خدمت‌رسانی به مسافرانی که در تعطیلات نوروز از شهر تهران به عنوان مقصد سفر بازدید کردند، قرار گرفت. 

او در جلسه با مسئولین ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران گفت: به دلیل ازدحام در روز نمی‌توان به بافت‌های قدیمی در شهر تهران پرداخت، اگر بتوان گردشگری شبانه از اماکن تاریخی و فرهنگی را در طول سال برقرار کرد، قطعا با استقبال مخاطبان روبه‌رو خواهد شد.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر ادامه داد: باید بتوانیم از تمام ظرفیت‌های شهر تهران برای گردشگری استفاده کنیم. افزایش گردشگر در نوروز امسال نشان داد که اگر اطلاع درستی به مخاطبان داده شود، می‌توان از همه شهرها به عنوان مقصد گردشگری در نوروز و حتی در طول سال استفاده کرد.

گردشگری شبانه امکان تاریخی با استقبال روبه رو می‌شود

بازدید از هتل بزرگ تهران

وی در ادامه بازدید میدانی از هتل‌ها، به هتل بزرگ تهران رفت.

 شالبافیان در این بازدید از چگونگی استقبال از مسافران در نوروز امسال با مدیران هتل صحبت کرد و در جریان چگونگی خدمات‌رسانی به مسافران قرار گرفت.

مسئولان هتل با اشاره به اطلاع‌رسانی که از طریق صدا و سیما و ستاد هماهنگی خدمات سفر انجام شده است این اقدام را یکی از دلایل استقبال مردم از شهر تهران دانستند.‌  شالبافیان در این بازدید از نرخ‌نامه و کیو آر کد سامانه ایران من هم بازدید کرد تا به درستی رعایت شده باشد. 

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر همچنین طی این بازدید با چند مسافر مستقر در هتل صحبت کرد و نوع خدمات و قیمت هتل‌ها را از مسافران جویا شد و مسافری که از شهر کرمان به تهران سفر کرده بود دلیل مسافرت خود به تهران در این ایام را خلوتی شهر و بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی‌مذهبی دانست.

او در پایان از اتاق‌های هتل نیز بازدید کرد.

گردشگری شبانه امکان تاریخی با استقبال روبه رو می‌شود