برتری طبس، مس و شاملی در روز چهارم لیگ/ نیروی زمینی صدرنشین ماند

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، در اولین مسابقه چهارمین روز برگزاری دور چهارم مرحله رفت مسابقات لیگ برتر هندبال مردان امروز چهارشنبه ۱۷ آذرماه تیم پاس ناجای قم مقابل زغال‌سنگ طبس شکست خورد و در رده پایانی جدول باقی ماند.

در آغاز چهارمین روز مرحله چهارم دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال، دو تیم پاس ناجا قم و زغال‌سنگ طبس در شهر قم به دیدار یکدیگر رفتند که در پایان نماینده طبس با نتیجه ۲۷ بر ۲۲ پاس را شکست داد تا با ۱۰ امتیاز از ۸ بازی خود در رده چهارم جدول قرار بگیرد.

در دومین بازی چهارمین روز مرحله چهارم دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال، دو تیم صنعت مس کرمان و رعد پدافند آمل روبروی هم قرار گرفتند که در پایان مس با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ پیروز شد. نیمه نخست این بازی نیز ۱۳ بر ۷ به سود صنعت مس ثبت شد.

در آخرین مسابقه چهارمین روز برگزاری مرحله چهارم دور رفت مسابقات لیگ برتر هندبال کشور تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون تیم نفت و گاز گچساران را شکست داد و مجموع امتیازات خود را به ۱۶ رساند و صدرنشین باقی ماند.

در این دیدار نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ نماینده گچساران را شکست داد. نیمه نخست این بازی نیز ۱۳ بر ۸ به سود کازرون تمام شد.

نتایج کامل مسابقات امروز به این شرح است:

* زغال سنگ طبس ۲۷ – پاس ناجای قم ۲۲
* رعد پدافند آمل ۲۱ – صنعت مس کرمان ۲۵
* نیروی زمین شهید شاملی ۲۵ – نفت و گار گچساران ۲۲

فردا در ادامه مسابقات لیگ برتر هندبال مردان تنها یک دیدار برگزار می شود:

پنجشنبه – ۱۸ آذر
ساعت ۱۴.۳۰: ذوب آهن اصفهان – ستارگان دشتستان

برتری طبس، مس و شاملی در روز چهارم لیگ/ نیروی زمینی صدرنشین ماند