در نیم فصل به دنبال ترمیم تیم هستیم/ تعطیلی لیگ حرفه‌ای نبود

خبرگزاری مهر:

عظیم جزیده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت و شرایط تیم والیبال شهرداری گنبد گفت: بر خلاف میل باطنی ام بنا به درخواست های زیاد به تیم گنبد ملحق شدم. تیم شرایط خوبی نداشت اما در نهایت توانستیم آن را از قعر جدول خارج کنیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد ادامه داد: متاسفانه در پست سرعتی‌زن دستمان به شدت خالی است. در این پست آسیب دیدگی جدی داریم و نمی‌دانیم طی چند روز آینده شرایط بازیکنمان بهبود خواهد یافت یا خیر. مجبور هستیم تا نیم فصل این شرایط را مدیریت کنیم.

وی درباره تعطیلی لیگ نیز تاکید کرد: تعطیلی مسابقات حرفه ای نبود. می توانستند لیگ را ادامه دهند و فقط بازی‌های سیرجان لغو شود. متاسفانه زمانی که می‌خواهند مسابقات لیگ را آغاز کنند مشخص نیست چه تعداد تیمی در رقابت‌ها حضور دارد. ای کاش از همان ابتدای سال وضعیت لیگ را به خوبی برنامه ریزی کنند و تا ۱۰ سال آینده با همین شیوه کار را پیش ببرند.

جزیده اظهار داشت: مسابقات مرتب دچار تغییرات می‌شود و در اوج رقابت‌ها، لیگ را تعطیل می‌کنند. ۴ روز به تیم استراحت دادیم. پس از آن تمرینات را آغاز کردیم. در حال حاضر مشکلات در پست سرعتی‌زن است. امیدوارم بتوانیم این شرایط را مدیریت کنیم تا در نیم فصل با برگزاری جلسه بتوانیم تیم را ترمیم کنیم.

در نیم فصل به دنبال ترمیم تیم هستیم/ تعطیلی لیگ حرفه‌ای نبود