مهاجمان استقلال انتظارات را برآورده نکردند/هیچ حریفی آسان نیست

خبرگزاری مهر:

شاهین بیانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال استقلال برابر سپاهان اصفهان گفت: دیدار استقلال و زردپوشان اصفهانی مثل همیشه جذاب و پراسترس بود. دو تیم برای برد پا به میدان گذاشته بودند. سپاهان از بازیکنان بزرگی سود می‌برد و تقریباً در تمام خطوط شرایط به نفع سپاهان بود اما این استقلال بود که توانست از حداقل فرصت‌های به دست آمده، استفاده کرده تا به پیروزی دست پیدا کند.

وی ادامه داد: سپاهان امسال فقط به قهرمانی فکر می‌کند. این تیم از نفرات باتجربه‌ای سود می‌برد که اگر هر کدامشان در تیم دیگری بودند، تأثیرگذار می‌شدند. زردپوشان اصفهانی با نویدکیا دچار اُفت شدند و این انتظار از کادر فنی سپاهان می‌رود که هر چه زودتر شرایط را تغییر داده تا این تیم بتواند در کورس بالانشینان جدول باقی بماند.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد عملکرد خط دفاع آبی‌پوشان گفت: سپاهان به گفته سرمربی تیمش ۹ موقعیت داشت که با هوشیاری خط دفاع و دروازه‌بان استقلال به گل تبدیل نشد. در هفته‌های اخیر خط دفاع استقلال بهترین عملکرد را داشته و توانسته در ۱۰ بازی فقط ۲ گل را دریافت کند این نشان می‌دهد که ساختار دفاعی استقلال با حضور یک مربی ایتالیایی به نام «گابریله پین» شکل درستی به خود گرفته و این مربی تأثیر بسزایی در گل نخوردن استقلال داشته است. سیاوش یزدانی رهبری خط دفاع را بر عهده گرفته و این روزها از آمادگی بالایی برخوردار است و هماهنگی خط دفاع باعث شده تا استقلال به همراه آلومینیوم اراک کمترین گل خورده را در ۱۰ بازی گذشته داشته باشد.

بیانی با انتقاد از عملکرد مهاجمان استقلال گفت: خط حمله استقلال هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند. استقلال در بازی با پیکان سه گل به ثمر رساند که دو گل آن را مدافعان زدند و در دیدار برابر سپاهان هم هافبک استقلال برای این تیم گلزنی کرد. آبی‌ها باید تمرینات ویژه‌ای را برای مهاجمانشان در نظر بگیرند تا این مشکل هر چه زودتر برطرف شود. همیشه استقلال گل‌های زیادی را در طول لیگ به ثمر می‌رساند و مهاجمان این تیم در گذشته نقش تأثیرگذاری داشتند بنابراین از فرهاد مجیدی که خودش یک مهاجم تمام عیار بوده انتظار می‌رود که مهاجمان تیمش بیشتر از گذشته بتوانند در مسابقات گلزنی کنند.

وی در مورد دیدار آبی‌پوشان برابر نود ارومیه در جام حذفی که قرار است روز یکشنبه برگزار شود، گفت: هیچ بازی در جام‌حذفی آسان نیست. در فوتبال دنیا همیشه شاهد بودیم که تیم‌های بی‌نام و نشان و ناشناخته یقه بزرگ‌ها را گرفته و آنها را از گردونه رقابت حذف کرده‌اند. نود ارومیه با تمام قوا به مصاف استقلال خواهد رفت تا بتواند شگفتی‌ساز شود. مجیدی باید هوشیار باشد و اجازه ندهد برد سپاهان باعث غرور بازیکنانش شود. قهرمانی در جام حذفی با چهار یا پنج بازی صورت می‌گیرد بنابراین کادر فنی استقلال و بازیکنان این تیم باید هوشیار باشند و بتوانند از این موقعیت به دست آمده به بهترین نحو استفاده کرده و به قهرمانی در جام حذفی دست پیدا کنند.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص رأی کمیته انضباطی مبنی بر پیروزی سه بر صفر تیم فوتبال استقلال برابر گلگ هر سیرجان به دلیل تخلف بازیکنان حریف گفت: این یک موضوع مدیریتی است. باشگاه پیگیر این مسئله بود و بالاخره توانست این کار را با موفقیت انجام دهد بنابراین این یک پوئن مثبت برای استقلال شد تا بتواند موقعیتش را در صدر جدول بهبود ببخشد.

مهاجمان استقلال انتظارات را برآورده نکردند/هیچ حریفی آسان نیست