ستاره استقلالی به انگلیس منتقل شد؟

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، اللهیار صیادمنش مهاجم تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه فنرباغچه بعد از اتمام قرارداد قرضی اش با زوریا اوکراین از دو هفته پیش به ترکیه برگشته بود تا تکلیف آینده اش مشخص شود.

باشگاه فنرباغچه به دلیل مشخص نشدن سرمربی جدیدش در دو هفته گذشته تصمیمی جدی درباره آینده مهاجم ۲۰ ساله ایرانی اش نگرفت.

اما امروز نشریه «فوتو مچ» ترکیه مدعی شد کار معامله اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی فنرباغچه انجام شد و این بازیکن به صورت قرضی راهی هال سیتی انگلیس می شود.

طبق گزارش های رسیده باشگاه فنرباغچه با طرف انگلیسی برای انتقال قرضی این بازیکن به توافق نهایی رسید و بندی به مبلغ ۵.۵ میلیون یورو در قراردادش گذاشت که هال سیتی می تواند بعد از اتمام دوران قرضی این بازیکن با پرداخت این مبلغ صیادمنش را دائمی جذب کند.

صیادمنش علاوه بر هال سیتی از اندرلخت بلژیک نیز پیشنهاد داشت ولی درخواست مبلغ بالا از سوی باشگاه فنرباغچه برای فروش این بازیکن باعث شده تا طرف بلژیکی انصراف دهد.

صیادمنش در سال ۲۰۱۹ از استقلال با مبلغ ۷۵۰ هزار دلار با قراردادی ۵ ساله به فنرباغچه پیوست. این بازیکن جوان در آن زمان جایی در ترکیب تیم بزرگ ترکیه ای نداشت و به همین خاطر در دو مقطع به صورت قرضی برای استانبول اسپور و زوریا اوکراین بازی کرد.

دوران درخشان صیادمنش در زوریا رقم خورد و او در فصل گذشته عملکردی عالی داشت. به همین خاطر مشتریان زیادی پیدا کرد. در صورت نهایی شدن انتقال این بازیکن به صورت دائمی ۲۰ درصد مبلغ انتقال این بازیکن به جیب باشگاه استقلال می رود.

ستاره استقلالی به انگلیس منتقل شد؟