مشکلی درباره اوساگونا نیست/فردا واریزی داریم

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس با کسب پیروزی یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان، ۳۵ امتیازی شد تا اختلاف امتیاز خود را با استقلال تهران در صدر جدول با یک بازی بیشتر به صفر برساند.

برد یک بر صفر سرخپوشان پایتخت در حالی رقم خورد که حاشیه‌های مالی این تیم با وجود انتخاب رضا درویش به عنوان مدیرعامل همچنان ادامه دارد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که شایعه احتمال استعفایش از سرمربیگری این تیم مطرح شده بود اعلام کرد فعلاً نمی‌خواهد کام هواداران را پس از برد شیرین مقابل فولاد تلخ کند اما همچنان مشکلات سر جای خودش است.

او در این باره افزود: نمی‌خواهم بعد از برد امشب کام هواداران خود را تلخ کنیم اما مشکلات همچنان پا برجاست. امروز قرار بود پرداختی انجام شود اما نشد. حالا می‌گویند فردا و واقعاً نمی‌دانیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که روزه سکوت در پاسخ به سوالات گرفته بود پس از پایان بازی امروز شکسته شد.

او در ابتدا درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه به دلیل عدم پرداخت مطالبات کریستین اوساگونا گفت: هفته پیش پول را فرستادیم ولی به دلیل تحریم‌ها پول به حساب ما برگشته است اما فردا یا پس فردا از روشی دیگر کار را انجام می‌دهیم.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: از نظر ما مشکلی نیست و ۱۰۱ هزار دلار پرداخت شده است ولی به خاطر تحریم‌ها مسائلی است که نمی‌شود حرفی درباره آن زد. به هر حال ما پول را دادیم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره شکایت بوژیدار رادوشوویچ تاکید کرد: همین امروز با او تماس داشتم. گویا او مشهور به بداخلاقی و این رفتارها است. کمیته فنی و سرمربی در مورد آن نظر می‌دهد و اگر هر راهی را آنها در مورد قرارداد وی مشخص کنند انجام می‌دهیم.

او درباره اعلام لیست جذب پرسپولیس برای نقل و انتقالات زمستانی یادآور شد: بازی تازه تمام شده و او لیست می ده. ما هم تا حد توان آنها را برآورده می‌کنیم.

درویش در پایان درباره زمان پرداخت مطالبات اعضای تیم خاطرنشان کرد: فردا پول به حساب‌هایشان واریز می‌شود.

مشکلی درباره اوساگونا نیست/فردا واریزی داریم