برای جایگاه نخست گروه می جنگیم/ بازیکنان مهمی را از دست دادیم

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی از ساعت ۱۵:۳۰ فردا پنجشنبه در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در شهر سئول به مصاف هم خواهند رفت.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران امروز در نشست خبری پیش از این بازی حضور یافت و به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

اسکوچیچ گفت: بازی مهمی است و برای جایگاه نخست گروه می جنگیم. برای این بازی به خوبی آماده شده ایم. با این حال مشکلاتی هم داریم. بازیکنان مهمی را در اختیار نداریم و بعضی از آنها در آخرین لحظه به تیم اضافه شدند و «جت لگ» هستند.

وی درباره حضور لژیونرهای کره جنوبی از جمله «سون هیونگ مین» تاکید کرد: این بازیکنان را می شناسیم. به این بازیکنان احترام می گذاریم ولی ما هم بازیکنانی داریم که در خارج از ایران و در اروپا بازی می کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص تاثیر غیبت چند بازیکن از جمله طارمی، جهانبخش و قدوس به دلیل ابتلا به کرونا تصریح کرد: آنها بازیکنان بزرگ و مهمی برای ما هستند. نمی توانیم بر کرونا غلبه کنیم اما این به معنای این نیست که بازیکنان خوب دیگری برای دیدار با کره نداریم.

اسکوچیچ افزود: باید اضافه کنم که در بازی قبل شش بازیکن خود را به خاطر کرونا از دست دادیم.

سرمربی ایران از پاسخ به سئوالی درباره نقاط ضعف و قوت تیم کره جنوبی خودداری کرد و گفت: البته که نمی توانم به این سئوال جواب بدهم. فردا شما خودتان خواهید دید.

اسکوچیچ در پایان گفت: انتظار دارم بازی خوبی بشود. هر دو تیم به جام جهانی صعود کرده اند که ارزش دو تیم را نشان می دهد. باید به هم احترام بگذاریم. کیفیت کافی را برای انجام بازی خوب داریم.

برای جایگاه نخست گروه می جنگیم/ بازیکنان مهمی را از دست دادیم