اسکوچیچ تجربه بین‌المللی ندارد/ روش بازی تیم ملی اشتباه است

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، حشمت مهاجرانی سرمربی اسبق تیم فوتبال کشورمان در برنامه یکصد با اشاره به وضعیت تیم ملی و آمادگی تیم برای حضور در جام جهانی به نکته های زیر اشاره کرد:

فوتبالیست هایی هستند که شایستگی مربیگری در تیم ملی را دارند. تیم ملی ایران است و مربی هم می تواند ایرانی باشد. همانطور که می گوییم بازیکنان باید تجربه بین المللی داشته باشند، مربی هم باید تجربه بین المللی داشته باشد.

اکنون فوتبالیست را به دلیل بی انضباطی محروم و بعد از او دعوت می کنیم. ما ضعف برنامه ریزی و ضعف تشکیلاتی داریم.

در بازی با کره جنوبی باید بیشتر از ۲ گل می‌خوردیم. به نظر من روش بازی ما اشتباه است. وقتی فوروارد خوب تغذیه نمی شود خوب عمل نمی‌کنیم. باید بین حمله و دفاع بالانس داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

روشن: در بازی رفت لبنان را با آژان کشی بردیم

مربی ما تجربه میادین بین اللملی را ندارد. همانطور که می گوییم احتیاج به بازیکنان باتجربه داریم، احتیاج به مربی داریم که تجربه میادین بین المللی داشته باشد و قدرت تصمیم گیری داشته باشد.

مربی ما البته در بدترین شرایط تیم را تحویل گرفته و موفق بوده و در این شک ندارم ولی مربی باید برنامه خود را به کمیته فنی فدراسیون فوتبال بدهد، کمیته فنی بررسی کند و گزارش به رئیس فدراسیون کند.

ما برنامه ریزی نداریم. الان در فدراسیون فوتبال کمیته فوتبال و کمیته فنی داریم که مربی گزارش کند؟ در بازی های گذشته گزارشی به فدراسیون رفته است؟ نقاط مثبت و منفی تیم بررسی شده است؟ هنوز هیچ گزارشی نشده و کمیته فنی وجود ندارد که بررسی کند و برنامه ریزی کند.

اسکوچیچ تجربه بین‌المللی ندارد/ روش بازی تیم ملی اشتباه است